R7

Zawsze cię usłyszą.

MOTOTRBO™ R7 radiotelefon cyfrowy oferujący wyraźny dźwięk oraz wytrzymałą i konstrukcję. Zaawansowane przetwarzanie dźwięku gwarantuje, że Twój głos będzie zawsze zrozumiały, a wytrzymała konstrukcja urządzenia jest gotowa do pracy w najtrudniejszych warunkach. Dodatkowo R7 jest wyposażony w najnowsze opcje łączności Wi-Fi i Bluetooth®, co oznacza, że Twoje urządzenie jest gotowe na rozwój Twoich systemów.

Głośno i wyraźnie

Dzięki wyjątkowej redukcji szumów i czystości dźwięku, radiotelefon MOTOTRBO R7 doskonale sprawdza się tam, gdzie łączność głosowa może stanowić wyzwanie. R7 gwarantuje, że Twój zespół będzie dobrze słyszalny wszędzie, nawet w najbardziej hałaśliwych warunkach.

Zaprojektowany dla biznesu

Radiotelefon MOTOTRBO R7 to wytrzymałe urządzenie, zaprojektowane z myślą o jak najdłuższym działaniu i zapewnieniu łączności z Twoim zespołem oraz zaspokojeniu potrzeb Twojej firmy. R7 jest testowany zgodnie z rygorystycznymi standardami wojskowymi i posiada stopień ochrony IP66 i IP68, zapewniający maksymalną wytrzymałość, a wbudowane funkcje zabezpieczeń i programowanie bezprzewodowe minimalizują przerwy w działaniu urządzenia.

Przygotowany na jutro

Radiotelefon MOTOTRBO R7 zaprojektowany i wyprodukowany z myślą o potrzebach łączności Twojego zespołu. Wyposażony w Wi-Fi i Bluetooth - zawsze umożliwia komunikację z Twoim zespołem. Dzięki dużemu kolorowemu ekranowi i łączności z innymi systemami obsługiwanymi przez MOTOTRBO, Twój zespół jest gotowy na dziś i będzie komunikować się w przyszłości, gdy systemy ulegną zmianie.