HP565 BT UHF

Radiotelefon Hytera HP565 BT UHF - doskonały dźwięk jest zapewniony dzięki mocnemu głośnikowi i zaawansowanemu algorytmowi redukcji szumów opartemu na sztucznej inteligencji.

Radiotelefony z serii HP5 są wyjątkowo czułe i zapewniają stabilną komunikację w trudnych środowiskach, co czyni je idealnymi narzędziami do profesjonalnej radiokomunikacji.

 

UHF 400-527 MHz -  maksymalna moc 4W

 

PEŁNA NIEZAWODNOŚĆ:

•  Łączność grupowa w każdych warunkach

•  Wiodąca w branży jakość dźwięku

•  Wyraźny dźwięk w obszarach o słabym sygnale

•  Dwa programowalne przyciski

•  Długa żywotność akumulatora 15 godz.

•  1,45 calowy ekran LCD

 

Radiotelefon HP565 został zaprojektowany na nowo, aby zapewnić użytkownikom maksymalną wygodę i efektywność pracy. Dwa dedykowane pokrętła do regulacji głośności i kanałów umożliwiają szybką i łatwą zmianę ustawień, podczas gdy USB Typ-C pozwala na wygodniejsze programowanie, modernizację i ładowanie urządzenia.

 

Hytera HP565 jest również niezwykle odporny na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne, takie jak kurz, ciepło, wstrząsy czy zanurzenie w wodzie. Radiotelefon spełnia normę MIL-STD-810H, która potwierdza wysoką jakość i niezawodność w każdych warunkach.

Zaprojektowany z myślą o pracy w najtrudniejszych warunkach.

 

WIĘKSZY ZASIĘG

Radiotelefon HP565 to urządzenie komunikacyjne zapewniające niezawodny zasięg nawet w obszarach o słabym sygnale radiowym. Dzięki czułości 0,18 μV (-122dBm), Hytera HP565 jest w stanie utrzymać silne pokrycie sygnałem radiowym, nawet na krawędzi swojego zasięgu. Oznacza to, że bez względu na to, gdzie się znajdujesz, możesz pozostać w kontakcie i niezawodnie komunikować się z innymi za pomocą radiotelefonu HP565.

MOBILNOŚĆ

Radiotelefon Hytera HP565 posiada 1,45-calowy ekran LCD, który umożliwia wygodne odczytywanie informacji na nim wyświetlanych. Nowy, intuicyjny interfejs użytkownika ułatwia obsługę radia i zwiększa efektywność pracy. Model HP565 wyposażona jest w dedykowane podwójne pokrętła, które umożliwiają szybką regulację głośności i kontrolę kanałów, co przekłada się na szybszą i sprawniejszą komunikację.

PRACA W TRUDNYCH WARUNKACH

Radiotelefon HP565 został zaprojektowany, tak aby wytrzymać trudne warunki pracy w różnych branżach przemysłu. Obudowa radiotelefonu Hytera została wykonana z poliwęglanu, który charakteryzuje odpornością na ścieranie oraz wysokie temperatury. Dodatkowo, tylna część radiotelefonu została pokryta specjalną fakturą, która zapewnia pewne trzymanie radiotelefonu w dłoni. Hytera HP565 posiada klasę ochrony IP67 oraz spełnia rygorystyczne wojskowe normy MIL-STD-810H w zakresie ochrony przed pyłem, wodą, wibracjami, upadkami z wysokości 1,5 metra, ekstremalnymi temperaturami i innymi czynnikami.

KOMUNIKACJA BEZPRZEWODOWA

Radiotelefon jest wyposażony w BLUETOOTH 5.2, przy użyciu akcesoriów audio BT. Umożliwia sparowanie radia ze smartfonem za pomocą aplikacji Hytool Radio Manager do programowania radia.